Kontakta oss

Är du nyfiken på vad vi kan åstadkomma tillsammans? Eller vill du bara veta lite mer om hur vi jobbar? Vi vill förenkla tech för dig och ser rådgivning som en viktig del i vår service. Välkommen att slå oss en signal för att se hur vi på bästa sätt kan få din app, webbplats eller system att komma till liv.

Hur kan vi hjälpa dig?

Jag godkänner villkoren i qte:spersonuppgiftspolicy.

Ring eller maila

hej@qte.se

073 - 322 04 55

Besöksadress

Hammarbybacken 27, 
120 30 Stockholm

Postadress

Kabyssgatan 4D, 
120 30 Stockholm

Är du befintlig kund?

ongoing@qte.se

Är det mina uppgifter du letar efter?

Jonatan Arnlund

Grundare & vd

jonatan@qte.se073 - 322 04 55
Oskar Råhlén

Grundare & strategisk rådgivare

oskar@qte.se073 - 423 93 19
Jakob Råhlén

Grundare & operativ chef

jakob@qte.se
Esther Alenius

Marknadschef

esther@qte.se
Erik Terngård

Försäljning

erik.terngard@qte.se076 - 647 97 66
Ami Gustafson

Hr-chef

ami@qte.se070 - 974 96 41
Hugo Stancovich

Kontorsassistent

hugo@qte.se073 - 350 95 15
Therese Banström

Projektledare

therese@qte.se076 - 860 53 45
Jacob Valfridsson

Projektledare

jacob.valfridsson@qte.se073 - 143 90 90
Amanda Wettermark

Projektledare

amanda@qte.se070 - 141 15 07
Irma Kukuljac

Projektledare (Tjänstledig)

Isabelle Eerola

Projektledare (Tjänstledig)

Jennifer Edström

Kontorsassistent (Tjänstledig)

Ska du besöka oss?

Då letar du säkert efter en vägbeskrivning! Vi sitter i STHLM NEW 01 som ligger på Hammarbybacken 27. Det finns två ingångar i huset men om du går in på Hammarbybacken 27 kommer du rätt in på våning sex där receptionen är. Säg att du ska besöka oss så släpper de upp dig i hissen till oss på våning 21.

Tunnelbana: Åk till Gullmarsplan
Tvärbana: Åk till Gullmarsplan eller Mårtensdal