Kontakta oss

Är du nyfiken på vad vi kan åstadkomma tillsammans? Eller vill du bara veta lite mer om hur vi jobbar? Vi vill förenkla tech för dig och ser rådgivning som en viktig del i vår service. Välkommen att slå oss en signal för att se hur vi på bästa sätt kan få din app, webbplats eller system att komma till liv.

Hur kan vi hjälpa dig?

Jag samtycker till behandlingen av mina personuppgifter och godkänner villkoren i qte:sprivacy policy

Ring eller maila

hej@qte.se

073 - 322 04 55

besök oss

Hammarbybacken 27, 
120 30 Stockholm

Är du befintlig kund?

ongoing@qte.se

Är det mina uppgifter du letar efter?

Jonatan Arnlund

FOUNDER & CEO

jonatan@qte.se073 - 322 04 55
Oskar Råhlén

FOUNDER & CTO

oskar@qte.se073 - 423 93 19
Esther Alenius

CMO

esther@qte.se
jennifer
Jennifer Edström

office coordinator

jennifer@qte.se076 - 860 18 71
Ami Gustafson

PROJECT MANAGER

ami@qte.se070 - 974 96 41
Isabelle Eerola

PROJECT MANAGER

isabelle@qte.se073 - 322 05 23
Therese Banström

PROJECT MANAGER

therese@qte.se076 - 860 53 45

Ska du besöka oss?

Då letar du säkert efter en vägbeskrivning! Vi sitter i STHLM NEW 01 som ligger på Hammarbybacken 27. Det finns två ingångar i huset men om du går in på Hammarbybacken 27 kommer du rätt in på våning sex där receptionen är. Säg att du ska besöka oss så släpper de upp dig i hissen till oss på våning 21.

Tunnelbana: Åk till Gullmarsplan
Tvärbana: Åk till Gullmarsplan eller Mårtensdal